Sağrak Gölü'nde Festival Coşkusu

Dereli-Kızıltaş Köyü Turizm Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Kamil Ataş, bu yıl 19’uncusunu düzenleyecekleri Sağrak Gölü Festivali’ne bütün Giresunluları davet etti.

Haberi Paylas: Facebook'a Gönder  Google Favorilerime Ekle  Twitter'a Gönder
Kategori  Kategori : Toplum / Yaşam
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 535
Tarih  Tarih : 14 Temmuz 2017 12:52

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sağrak Golü Yayla Festivali’nin bu yıl 19’uncusu düzenlenecek.

Festival açılışı bu akşam saat 19.00’da yapılacak. Açılışın ardından mahalli sanatçıların konserleri festival katılımcılarının beğenisine sunulacak. Festivalin ilk günü havai fişek gösterisiyle sona erecek.

Festivalin ikinci gününde ise yarın birbirinden güzel konserler festivalcilerle buluşacak. Yöresel sanatçı Hicabi Şenlikoğlu, şarkıcı Işıl, Ayşe Karaçam ve Giresunlu TRT sanatçısı Huri Sapan festival alanında sahne alacak.

Binlerce yıllık otçu göçü geleneğini çeşitli organizasyonlara sürdüren Dereli-Kızıltaş Köyü Turizm Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği bu yıl 19’uncusunu düzenleyecekleri yayla festivalinin heyecanını yaşıyor.

Dernek Başkanı Kamil Ataş, 1-2 Temmuz tarihlerinde Sağrak Göl’de düzenlenecek festivalin derneğin büyük uğraşlarıyla organize edildiğini yazın sıcak havalarında bunalan tüm Giresunluların festivale davetli olduğunu ifade etti.

Haberi Paylaş: Facebook'a Gönder  Google Favorilerime Ekle  Twitter'a Gönder
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Toplum / Yaşam

En Çok Okunan Haberler

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi