Ümraniye'de Tadilat - Dekorasyon Hizmeti: Zeki İnşaat

Açıklama: Zeki İnşaat Yapı İstanbul Ümraniye'de bulunan ofisi ile İstanbul genelinde tadilat ve dekorasyon hizmeti vermektedir.
Kategori: Yöresel / Tanıtım
Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2020
Geçerli Tarih: 18 Ocak 2021 10:34
Site: GÖRELE SES
URL: http://www.goreleses.com/gorele/haber/haber_detay.asp?haberID=11826


1990 yılında nalburiye - yapı market olarak kurulan Zeki Yapı İnşaat daha sonrasında İnşaat alanında hizmet vermeye başlayarak Alçıpan kemer, Alçıpan asma tavan, Alçıpan niş işleri, Boya işleri, Kartonpiyer işleri, Stropiyer işleri, Gergi tavan sistemleri, Dış cephe mantolama sistemleri, Metal tavan sistemleri, Taş yünü sistemleri, Tavan Kaplama işleri, Fayans kaplama, Seramik Kaplama, Laminat parke başta olmak üzere tüm Tadilat - Dekorasyon alanlarında hizmet vermektedir.

Zeki İnşaat firması sahibi Mustafa Zeki yaptığı açıklamada şunları belirtti; "Firmamız Ümraniye ilçesi başta olmak üzere İstanbul'un tamamında dekorasyon ve tadilat hizmeti vermektedir. Şimdiye kadar almış olduğumuz tüm işleri başarı ile teslim ettik. Profesyonel tadilat dekorasyon ustaları ile çalışmaktayız. Kat karşılığı komple inşaat işleri de yapmaktayız. Bizleri arayan tüm müşterilerimize en uygun fiyatları, en kaliteli işçilik ile sunmaya çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz işlerde pek çok inşaat firmasına da hizmet vermekteyiz. Gerek usta, gerek işçilik alanında yeterli olmayan firmaların almış oldukları projeleri bu güne kadar hızla ve temiz bir şekilde tamamlayarak teslim ettik. Eski evleri yıkarak yeniden inşaat ettik. Arsalara sıfırdan inşaatlar yaptık. Ev ve İşyerlerinde müşteri isteklerine göre komple tadilat - dekorasyon alanlarında hizmetler verdik. Çalışmalarımıza bu yönde durmadan devam ediyoruz. Bizlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz tadilat - dekorasyon - inşaat için www.zekiinsaatyapi.com sitemizen ve 0216 420 81 58, 0532 621 81 95, 0537 856 51 29 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşarak her türlü konuda destek - bilgi alabilir."