Yeşilmen ve Kılıçarslan...

A??klama: Vahe Kılıçaslan ve Yeliz Yeşilmen, Recep İvedik filmini topa tuttu.
Kategori: Magazin
Eklenme Tarihi: 17 Mart 2008
Ge?erli Tarih: 21 Eyl�l 2020 09:45
Site: GÖRELE SES
URL: http://www.goreleses.com/gorele/haber/haber_detay.asp?haberID=351


Vahe Kılıçaslan filmi rezaletin son perdesi olarak nitelerken, Yeliz Yeşilmen filmin sanatsal olmadığını söyledi. 
 

Manken Vahe Kılıçaslan ve sunuculuk, şarkıcılık ile dizi oyunculuğu yapan Yeliz Yeşilmen özel bir kanalda yayınlanan programın çekimlerini yapmak için Barutçuoğlu alışveriş merkezine geldi. Alışveriş merkezine siyah bir ciple gelen Yeliz Yeşilmen`in makyajsız çekilmesi engellenmeye çalışıldı. Yüzünü, taktığı şapka ve güneş gözlüğü ile kapatmaya çalışan Yeşilmen, saçlarını yaptırmak için kuaför salonuna girdi ama günlerden Pazar olduğu için kuaförü yaklaşık 20 dakika beklemek zorunda kaldı. Saçlarını yaptıran ve üzerini değiştiren Yeliz Yeşilmen daha sonra Vahe Kılıçaslan`ın bulunduğu takı mağazasına girdi. Burada Ak Parti`nin kapatılma davasıyla ilgili sorulan sorulara Yeliz Yeşilmen, "Siyasetle ilgili hiçbir şey söylemeyeyim. Ne söylesem yanlış olur. Sakallı bıyık meselesi. Hakkımızda her konuda hayırlısı olsun. Fazla yorum yapmayayım. Her şey belli olsun ondan sonra konuşurum" diye cevap verdi.
"SANATSAL BİR FİLM DEĞİL"; Recep İvedik filmini izlediğini ve çok beğendiğini ifade eden Yeşilmen "Türk erkekleri alınmasınlar ama erkekler filmi çok seviyor. Her erkek kendinden bir şeyler buluyor. Bu yüzden erkekleri yansıttığını düşünüyorum. Filmde gülüyorsun ama sanatsal bir film değil. İnsanların kültür gelişimine katkıda bulanacak bir film değil" diye konuştu.

"ÇOK KÖTÜ BİR FİLM. REZALETİN SON PERDESİ"; Film hakkında düşüncelerini açıklayan Vahe Kılıçaslan ise filmin çok kötü olduğunu söyledi. Filmin örf, adet, gelenek ve görenekleri bozduğunu iddia eden Kılıçaslan, "Çocuklarımla filme gittim. Rezaletin son perdesi. Filmde inanılmaz küfür var. Neredeyse sinemadan çıkacaktım" dedi. Filmde yanlış kelimelerin çok olduğunu kaydeden Kılıçaslan, "Bence son zamanlarda Talk Showcularımız espri üretemedikleri için çocuklarımıza yanlış örnek oluyorlar. Espri demek küfür etmek ya da argo konuşmak değildir. İnsanları güldürürken daha detaylı ve örnek espriler yapılmasını doğru buluyorum. Maalesef eski Talk Showcularımızı göremiyorum" şeklinde konuştu. Öte yandan mağaza tarafından hediye edilen kolyeyi Yeşilmen`in boynuna Kılıçaslan taktı. Yeşilmen ve Kılıçaslan`a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

nasrullahgazetesi.net