Görele Seyahat Güçleniyor

Açıklama: Yöremiz Seyahat firmalarından Görele Seyahat aldığı araç filo yenileme kararının ilk adımını gerçekleştirdi.
Kategori: Yöresel / Tanıtım
Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2008
Geçerli Tarih: 25 Kasım 2020 02:41
Site: GÖRELE SES
URL: http://www.goreleses.com/gorele/haber/haber_detay.asp?haberID=37


Yönetim Kurulunun aldığı karar gereği 2008 model Mercedes-Benz Travego marka otobüsleri filosuna katmaya karar veren Görele Seyahat bu yönde ilk adımını 2 Travego alarak gerçekleştirdi.
 Geçtiğimiz günlerde Mercedes-Benz fabrikasından sıfır 2008 model dingilsiz Travegoları teslim alan Görele Seyahat iki aracını Görele yoluna götürdü ve servislere başlattı. Görele’den akşam 5 , İstanbul’dan akşam 6 arabası olarak karşılıklı seferlere başlayan otobüse yolcularını büyük ilgi gösteriyor.
Otobüslerde son model sistemler bulunan Görele Seyahat, yolcularına seyahat anında uydu tv bağlantısı ile LİG TV ve diğer kanalları net olarak yayın sunuyor. Lcd Televizyonlar ile kaplı bulunan Travego marka araçlar konfor açısından da son derece rahat bir yolculuk sağlıyor.
Görele Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Ali Kodal yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Sene içinde aldığımız kararı uygulamaktan dolayı mutluyuz. Şimdilik 2 aracımızı Travegoya çevirdik ve çok kısa zamanda içinde birkaç aracımızı daha Travegoya dönüştüreceğiz. Yolcularımıza daha konforlu bir yolculuk sunmak için çalışmalarımız diğer yandan devam ediyor. Araçlarımızda yolcularımız son derece konforlu bir yolculuk yaşıyor. Araçlar artık eskisi gibi değil yolcu için her tür donanım düşünülmüş. Öyle ki yolculuk anında artık Lig Tv bile yolculara sunuluyor. Alınan araçların hem firmamıza hem de yolcularımıza hayırlı olmasını diliyorum.”


Haber-Fotoğraf: Oğuzhan KILIÇARSLAN